Bahçelievler Nakliyat

Oylamaya katılın!
[Toplam: 2 Oran: 5]
 

BAHÇELİEVLER NAKLİYAT

Zam Aylarında Zamsız Taşının. Kalite ve dürüstlükten taviz vermeden çok hesaplı firmamızla taşıyın. Firmamız yaptığı taşınmaları kesinlikle kendi bünyesinde barındırdığı araç ve ekiplerle gerçekleştirmektedir. Bu sebepten dolayı fiyatlarımız yaz ve kış aylarında ihtiyaç dahilinde gerçekleşen taşınmalarda kesinlikle fırsatçılığa dönüşmemektedir.

Ev taşıma işinde hizmet veren Bahçelievler nakliyat, firması özenle seçilmiş eşyalarınızı istenilen adreslere hesaplı ve uzman ekipli olarak götürülmesini sağlamaktadır. Ev, ofis ve benzeri tüm eşyalar firma tarafından profesyonel bir şekilde ambalajlanıp taşıma işlemi için araca yüklenmekte ve yeni yaşam alanlarına götürülmektedir. Sektörün en başarılı firmaları arasında yer alan Bahçelievler nakliyat, pek çok kurumsal şirketin düzenli taşımacılığını gerçekleştirmektedir. Ayrıca günlük iş üretimi yapan fabrikalar tüm eşya modellerini şehir içi veya şehir dışı adreslere taşıttırmaktadır. Alanında uzman olan ve mesleğin tüm kurallarına hakim olan teknik destek ekipleri sayesinde de, nakliye işlemlerinin kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Buna ek olarak, talep edilen adreslere maksimum 1 iş günü içerisinde araç temin edilmektedir. Bu sayede de taşıma işlemlerinin kısa bir zaman dilimi içerisinde tamamlanması sağlanmaktadır. Firmamızın asli bölgesi olan Bahçelievler aynı zamanda senelerden beri ikamet yerimiz olarak kullanmaktayız. Bu nedenden dolayı Bahçelievlerde büyükbir referans ve tanınırlığa sahip bir iş gücü oluşturmaktayız.

Bahçelievler Ev Taşıma 

 Herhangi bir eşyanın sağlıklı bir şekilde taşınabilmesi için, alınması gereken bir dizi önlem bulunmaktadır. Örneğin tüm eşya çeşidinin dikkatli bir şekilde mobilya battaniyesi, streç, patpat, ve dolgu için kullanılan köpük ile paketlenmesi ve aynı dikkat ile araca yüklenmesidir. Bahçelievler nakliyat firması ekipleri, öncellikle kırılması muhtemel olan cam bardak, vitrin camı, vazo çeşitleri, televizyon, hassas ahşap eşyaların araca yüklenmesine öncelik vermektedir. Bu sayede taşıma güvenliği maksimum bir şekilde sağlanmaktadır. Ayrıca mobilya ve beyaz eşyalar ise, birinci sınıf kalitede üretilmiş olan ambalajlarla paketlenerek, çevresel etkenlerden(toz,yağmur vs.) zarar görmesi engellenmektedir. Bahçelievler nakliyat firmasının tüm ekipleri, kurulum ve montaj aşamasında da oldukça dikkatli olup sökülüm aşamasında hangi usta çalışanımız söktü ise kurulumuda ona yaptırarak herhangi bir dolap kapağında veya hizalama konusunda oluşabilecek çaplıkları engellemektedir. Yeni yaşam alanlarınıza götürülen eşyalardan dolaplar, televizyon ünitesi, sehpa, cocuk ranzası vb. ürünler ev sahiplerinin istediği bölgelere kısa bir süre içerisinde yerleştirilip monte edilmektedir. Firma yetkilileri, montaj sırasında da gerekli olan özveriyi göstermektedir. Güvenli taşıma için tercih edilen araç modelleri ise, Bahçelievler nakliyat firmamızı temsilen günümüz şartlarında ev taşımaya en uygun olup, çeşitli ev taşıma biçimlerine uygundur.

Firmanın Araçları

 Bahçelievler nakliye firması bünyesinde bulunan tüm araçlar düzenli olarak bakım ve kontrollerden geçirilmektedir. Şoförlerimiz bu konuda daima titiz davranmaktadırlar. Firmamız, nakliyat işlemleri için en uygun araç tipi olan kapalı, yüksek kasa araçları tercih eder. Bu araçlarımız genellikle 6m uzunluğa ve 2.7 yüksekliğe sahip araçlardır bu şekilde müşterilerimizin ilk başlarda göze görünmeyen ama daha sonra topladıkça ortaya çıkan ıvır zıvır diye tabir ettiğimiz küçük çaplı eşyalarını yüklemek ve bir seferde taşıma işlemini sonlandırmak için çok uygundur. Ne yazıkki kötü niyeli firmalar genelde küçük araçları tercih ederek ‘’eşyanız çok çıktı bir sefer daha atmamız lazım’’ diye cümleler kullanarak taşınanımızdan fazladan ücret telep etmektedir. Bu ve bu gibi durumların önüne geçebilmek için taşınan insanlarımızın muhakkak taşınacağı aracı sorgulayıp bilmeleri gerekmektedir. Evlerde veya ofislerde bulunan eşyaların araca yüklenirken zarar görmemesi için kasalarda bulunan merdiven sistemleri kullanılmaktadır. Bu sistem sayesinde pratik bir şekilde tüm eşyalar yüklenip boşaltılmaktadır. Bahçelievler nakliyat firması araçlarında ekonomik yakıt özelliği de bulunmaktadır. Özellikle uzun mesafeli güzergahlar için oldukça düşük rakam talep edilmesini sağlayan bu özellik, en çokta uzun mesafelere taşınan müşterilerimizi memnun etmektedir.

Kurumsal Taşımacılık

 Her geçen gün değişen beğeni ve memnuniyet kriterlerine ayak uydurmak için kurumsal bir hizmet anlayışına sahip olan Bahçelievler evden eve nakliyat firması, müşterini memnun etmek için çeşitli yenilikler geliştirmektedir. Örneğin evinize gelen teknik destek ekipleri, eşyalarınızı inceledikten sonra size bir fiyat vermekte ve alınan onaydan sonra hemen taşıma faaliyetlerine başlanmaktadır. Buna ek olarak tüm eşyalarınız sizin istediğiniz gün ve tarihte nakliye edilmektedir. Ayrıca söz verilen süreler içerisinde adreslere gelinmekte ve gün içerisinde tüm eşyaların yeni yerleşim alanlarına götürülmesi sağlanmaktadır. Bahçelievler ev taşıma şirketimizin diğer bir kurumsal hizmet anlayışı ise, ekonomik fiyat garantisidir. Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için hemen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir ve sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Farklı Ödeme Seçenekleri

 Taşınma işlemlerinin maliyetleri göz önünde bulundurularak hazırlanan Bahçelievler nakliyat, fiyat listesi, makul rakamlardan oluşmaktadır. Ancak yine de bütçenin zorlanmaması için çeşitli kolay ödeme planları hazırlanmaktadır. verilen bu kaliteli hizmetten herkesin faydalanması sağlanmaktadır. Bahçelievler nakliyeciler firmamız  ile iletişime geçerek, tüm konu başlıkları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Fabrika ve depo taşımacılığı yazımızı okudunuzmuz?

Bahçelievler Hava Tahminlerini Öğrenmek İçin Tıklayınız

0538 686 7996
× 0538 686 7996