0531 845 5134
mfsatis@gmail.com
[Toplam:4    Ortalama:5/5]
Bahçelievler Nakliye

Bahçelievler Nakliye

Bahçelievler Nakliye 

Firmamız, resmi ev taşıma kariyerine Bahçelievler ilçemizde 2001 yılında başlamıştır. İlk başlarda parça eşya taşımacılığı ile Siyavuşpaşada başlayan meslek hayatımız daha sonra işimize duyduğumuz hassasiyet ve müşterilerimizin güveni ile zamanla ev taşıma sektörüne tamamen dönmüştür. Bahçelievler Nakliye Firmamız insanlarımızın taşınma ihtiyacını Bahçelievler, Güngören, Esenler, Bağcılar, Esenyurt, Avcılar, Ataköy, Bakırköy, Eyüp, Kağıthane, Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Başakşehir, Arnavutköy ilçemiz, tüm İstanbul ve Türkiye’de kusursuz bir titizlik ile taşımaktadır.
Taşınmanın zor olduğu şehirlerimizde işini kusursuz bir şekilde yapan Bahçelievler’de lider konumundaki firmamız, anlaşmanız dahilinde söz verdiği saatte, evinize uzman ekibiyle gelip titiz ve hummalı çalışmasını başlatır. Son yıllarda tamamen ihtiyaç haline gelen Evden Eve Nakliyat ne yazıkki kötü niyetli nakliyatçıların elinde karalanmaya yüz tutmuştur. Firmamız işini tüm dürüstlüğü ile 17 yıldır sürdürmektedir. Firmamız Bahçelievler Evden Eve Nakliyat, sadece ev taşıma sektörü ile sınırlı kalmayıp araç filosundaki 3 aracını kurumsal taşımacılık hizmetinde kullanmaktadır. Sabah ve Milliyet gazeteleri başta olmak üzere kurumsal firmalara hizmet veren şirketimiz, taşınmak isteyen insanlarımıza gerekli referansı vermeye hazırdır. Bahçelievler Nakliye firması olarak sizinde taşıma evrakları bile olmayan, gözünüzle görmediğiniz nakliyatçılar ile taşınırken 2 kere düşünmenizdir. Firmamız yaptığı işleri kalite ve dürüstlükten taviz vermeden en hesaplı şekilde yapmanın gayreti içindedir. Bahçelievler Nakliyat ile Bir gün değil hergün iş, mantığı ile hareket eden Firmamız ilk günlerinden bu günlerine çeşitli zorlukların üstesinden bu şekilde gelmiştir.

Anlaşmamız dahilinde bizden nasıl bir hizmet alacaksınız?

Bahçelievler Nakliye

firmamız sizinle konuşup anlaştığımız gün evinize 5 adet yüklemeci ve 2 adet sökülüm ve kurulum ustası aracımız gelmektedir. Gelen ekip arkadaşlarımız, evinizde sizin dahi tahmin edemediğiniz eşyalarınızı hızlı bir şekilde incelemeden geçirip ambalajlamaya koyulurlar. Ambalajlama işlemi taşıma esnasında en son sökülen, gardrop ve televizyon ünitesi gibi kurulu eşyaların sökülümü ile biter. Daha sonra emniyete alınan eşyalarımız Bahçelievler Nakliye çalışanlarımız vasıtası ile aracımıza dikkatli bir şekilde yerleştirilir. Yerleşen eşyaların aralarında oluşan boşluklar doldurulur. Bu şekilde sürtme ve çarpma önlenmiş olur. Araca yükleme işlemleri bittikten sonra taşınacağınız adrese doğru yola çıkılır. Taşınacağız evdede ekiplerimiz aynı itinayı göstererek sizin isteğiniz doğrultusunda eşyalarınızı yerleştiri ve mobilyalarınızın kurulumlarını gerçekleştirir ve son olarakta beyaz eşyalarınızın bağlantılarını yapıp evinizi kullanmaya hazır hale getirerek görevlerini bitirirler.

Kalabalık şehirlerimizde kendimize bile vakti ayıramazken aniden çıkan ev taşıma gereksinimi, insanlarımızı bir hayli yoruyor. Bu süreçte taşınanımız üzerindeki yükü bizimle ortadan kaldırıyor Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Firmamız 19 senedir olduğu gibi bu günde hesaplı, disiplinli biçimde hizmet vermeye devam ediyor.

Bahçelievler’in Kusursuz Taşıma Firması

Bir gün ev taşıma ihtiyacı duyacaksınız. Bu ihtiyacınız esnasında tamamen yalnız kaldığınızı hissetmeniz çok normal. Şimdi sizlere 21 sene boyunca edindiğimiz ve sizin yerinize kendimizi koymamız neticesinde tecrübe ettiğimiz rahatsızlıklarınızı düşüncelerinizi tek tek açıklayalım ve sizi taşınma esnasında aklınıza gelebilcek düşünce ve korkuları aydınlatalım 

 
Evinize kimler gelecek?
Öncelikle her ev sahibinin taşınma esnasında evlerine kimlerin geleceğini merak eder ve küçükte olsa endişe içerisine girer. taşınanlarımızın bu ilk düşüncesinin sebebi çok haklı olarak taşınma esnasında evlerine yaklaşık 5-6 ve duruma göre 7 kişiden oluşan ev taşıma ekibinin kalabalık bir şekilde taşınan müşterinin evine girmesidir.

Firmamız Bahçelievler Evden Eve Nakliyat’ta taşıma işlemini gerçekleştiren her çalışan firmamızın asli kadrosundan oluşmaktadır. Çalışanlarımız, çeşitli firmaların yaptığı günübirlik yövmiye usulu çalışan işçilerden değil, resmi faturalı şirketimizin sigortalı ve uzun zamandan beri beraber taşıma icra ettiğimiz saygılı, kabiliyetli, işinde uzman ve amacı sadece memnuniyet üretmek olan Çalışma arkadaşlarıdır. 


Gelen kişiler eşyalarınıza ne kadar hasassas davranıp benimseyecek?
Bahçelievler Evden Eve Nakliyat olarak her aracımız için, senelerin bizlere verdiği tecrübelerden yararlanarak  firmamızın istikbali ve müşterilerimizin ebedi memnuniyeti için hiç bir masraftan kaçınmayarak işini seven, kabiliyetli, sadık ve dürüst takım arkadaşları oluşturduk. Bu takım arkadaşları ile çıktığımız bu yolda fiyatı ne olursa olsun her taşınmada müşterilerimizin tüm eşyalarını kendi eşyamız gibi benimseyip eşyalar için maksimum özen ve itine gösteriyoruz ve en sağlıklı taşınmayı tamamlayabilmek için gerekirse canımızı dişimize takıyoruz.


Mobilyalarınızın sökülümleri kurulumları ne kadar iyi olacak?
Bahçelievler Evden Eve Nakliyat
 Firması olarak kalifiye elemanlardan oluşan her ekibimizin içerisinde 1 veya 2 adet marangoz bulunmaktadır. Bu marangozlarımız evinizdeki gardırop, çocuk beşiği, fortmanto, televizyon ünitesi ve ranza gibi taşınma esnasında sökülmeye ihtiyaç duyulan tüm mobilyalarınızı 0 hata ile söküp kurabilmektedir.

Taşınma fiyatlarınız bütçenize ne kadar hitap edecek?
Her ev sahibi taşınmadan önce taşınmaya dair aklındaki tüm soru işaretlerine bir şekilde ortadan kaldırdıktan sonra geriye kalan tek problem taşınma fiyatının ne kadar  olacağıdır. Taşınma fiyatlarıni değiştirecek etkenlerin en önemlileri Evinizin kaçıncı kattan kaçıncı kata olacağı, Ev odalarınızın adedi, Sökülecek kurulacak eşyalarınızın sayısı, varsa olabilecek yürüme mesafesi ve nereden nereye olacağıdır. Firmamız gerçekleştirdiği taşınmaları kaliteden ve dürüstlükten taviz vermeden tüm taşınanlarımıza hitap etmesi için en hesaplı biçimde gerçekleştirmektedir. 

Taşınma işlemleri ile ilgili merak ettiklerinizi ve taşınma fiyatınızı öğrenmek için bizimle çekinmeden iletişime geçiniz.

Eşsiz Bir Fiyat Teklifi İçin:  0531 845 5134

WhatsApp 0531 845 5134