Bahçelievler Parça Eşya Taşıma

Oylamaya katılın!
[Toplam: 14 Oran: 5]
bahçelievler parça eşya taşıma
 

Bahçelievler Parça eşya taşıma

Bahçelievlerde 2019 Yılının En Hesaplı Parça Eşya Taşıma Firması

Firmamız Bahçelievler gerçekleştirdiği hizmetlerin yanında vermiş olduğu Parça Eşya Taşıma hizmetini hiç bir fiyat artışı göstermeden devam etmektedir. Firmamız taşınacak tek bir parça eşyanıza dahi fiyat belirtip araç göndermektedir.

Bahçelievler Parça eşya taşımacılığı hassas ev eşya taşımacılıklarından birtanesidir. çoğu zaman mobilya mağazasından, öğrenci evinden, yazlık evden, günlük evden alınan parça eşya ve kolilerin taşınması bir çoğumuzun her an ihtiyaç duyacağı bir durumdur. Firmamız Bahçelievler evden eve nakliyat her zaman dile getirdiği gibi mesleğine parça eşya taşımacılığı ile başlamıştır bunun sayesinde firmamızın en deneyim sahibi olduğu alanlardan biridir parça eşya taşıma.

Fiyatlar

Genel olarak fazla bir ekibe ihtiyaç duyulmadan karşılanan parça eşya taşımacılığı aynı zamanda büyük araca gereksinim duyulmamasından dolayı gönderdiğimiz taşıma aracı normaline göre küçüktür ve taşıma işlemi için en fazla 2 yüklemeci ile birlikte firmamızca gönderilir. Bu nedenden dolayı Bahçelievler parça eşya taşıma firmamız sektörde bulunabilcek en hesaplı fiyatları size yansıtmaktadır.

Dikkat edilmesi gerekenler

Parça eşya taşımacılığında dikkat edilmesi gereken en önemli durumların başında, eşyalarımızın küçük olmasından kaynaklı olarak araca yükeleme aşamasında asla birbirini sıkıştırılacak şekilde istiflenmemelidir. bu nedenden dolayı Bahçelievler parça eşya taşıma araclarımız küçük eşya ve tek parça eşyaları taşımaya uygun olarak kasa içi ahşap dizayn edilmiştir. Parça eşyanın taşınması talep edildiğinde firmamız parça eşya adetini öğrenip sizlere en hesaplı fiyatı verebilmek için küçük boy araçlarımızı yönlendirektedir. Normal evden eve nakliyat araçlarımız büyük olduğundan hem maliyet hemde taşıma sırasında zahmeti artmaktadır.

Ambalajlama

İster parça eşya, isterse ev yada ofis ve işyeri taşıma olsun firmamız ambalajlama konusunda çalışanlarını belirli zamanlarda yapılan şirket içi toplantılar ile uyarmaktadır. Amacımız yaptığımız işin boyutu ne olursa olsun eşyalarınızın bizim için önemidir. Ambalajlanabilcek bütün eşyalarınızı firmamız çalışanları tek tek gözden geçirerek gereken güvenli ambalajlanmayı gerçekleştirir bu sayede sağlıklı bir nakil işlemi gerçekleştirilir.

Parça eşyada firma seçimi

Eğer parça eşyanız taşınacaksa, taşıma maliyetlerini en aza indirmek için alabileceğiniz en başlıca yöntem, eşyanın bulunduğu yere en yakın taşıma firması ile iletişime geçmenizdir. Taşımacı sizden ne kadar uzak olursa maliyet hiç beklenmeyecek şekilde o kadar artmış olur. Bahçelievler parça eşya taşıma firmamız başta Bahçelievler bölgesi olmak üzere Güngören, Bağcılar, Esenler, Küçükçekmece, Bakırköy bölgelerimizde gerçekleştirdiği parça eşya taşımalarına fiyat farkı almaksızın sabit fiyat uygulamaktadır.

Eşsiz Bir Fiyat Teklifi İçin:  0531 845 5134

Tüm İstanbuldayız

error: Bahçelievler Nakliyat :)
0538 686 7996
× 0538 686 7996