Güngören Evden Eve Nakliyat

Oylamaya katılın!
[Toplam: 16 Oran: 4.7]

Güngören Evden Eve Nakliyat

 

EV TAŞIMA HİZMETİMİZ GÜNGÖRENDE!

Güngören yeni sezon taşınmalarında fiyatlar çok hesaplı.

Gelen her yıl diğerini aratır. Özellikle son yıllarda Dünya üzerinde ortaya çıkan bulaşıcı hastalıklar bizi her seferinde çeşitli zorlukların içerisine sokarak hayat pahalılığını yaşatmaktadır. Buna en büyük örneği Covid-19 süreciyle verebiliriz. bu illet hastalık hayatımıza girdiği andan itibaren gerek sağlığımız gerekse piyasa ve ekonomimizde bir devir noktasına getirmiştir.
Tam böyle dönemlerde halkımızın yapması gereken zorunlu ihtiyaçlar vardır. Bu ihtiyaçlara örnek tabiki evden eve nakliyattır. 

Güngören nakliyat firmamız, üşterilerimizin en zor anında elinden geldiğince yardımcı olamayı kendine esas bilmiştir. Sektörümüzdeki fırsatçıların halkımıza göz açtırmadığı zamanlarda bizler işimizi hesaplı sorunsuz ve kaliteli gerçekleştirmekteyiz. Tek amacımızın para kazanma olmadığı bu işle Güngörende 17 yıldır hizmet vermekteyiz. Zaten amacı para kazanmak olan zarar eder. 
Güngören’de son yıllarda ev taşıma ihtiyacı oldukça istekli hale gelmiştir. Özellikle Güngören Belediyesi yapmış olduğu atılımlarda iki bina kentsel dönüşüm için anlaşırsa 1 kat fazla imar vereceğini duyurmuştur. Bizlere kalırsa gayet başarılı bir girişim olmuştur insanlarımızın maddiyatı açısından. Hal bu olunca Güngören ilçemizde taşınma ihtiyaçları artmaktadır. Artan ihtiyaçları bizler her ev taşıma aracında bulunan 6 çalışan, marangozlu ekibimizle elimizden gelen en hesaplı fiyatlara kaliteli bir şekilde nakil ihtiyacını gidermekteyiz.

Güngören Nakliyat’ta kış dönemi.
Evden eve nakliyat sektörünün en çok zorlandığı dönem kıştır. Sebebi ise ev eşyalarımız rutubet, çamur ve toz gibi olumsuz hava koşullarına uygun değildir.
Kış mevsimi bu nedenlerden dolayı taşınılmayı zora sokmakta hatta çok sert günlerde ertelemelere neden olmaktadır. Nakliyat firmamız edindiği tecrübelerle
tüm zorlu hava koşullarının üstesinden gelmekte ve kısım kısım taşınma önlemleri almaktadır. Aldığımız önlemlere öncelik olarak kullandığımız araçlardan başlamaktayız Araçlarımız kesinlikle deliksiz kapalı kasa olup iç yapısı ahşap olmaktadır. Sonrasında mobilyalarımızı taşımadan önce streçleyip olası bir yağmur ve toz durumunda korumaya almaktayız. Tüm bu dikkatimiz taşımayla birleşince kış taşınmasını en sağlıklı biçimde tamamlamış oluyoruz.

Güngören’de yaz dönemi.
Nakliyat sektörünün en hızlı olduğu yaz aylarında, evinizi taşımak için abartılmış rakamlardan kaçının. Her sektörde olduğu evden eve nakliyat sektöründe’de çeşitli fırsatçılar vardır. Bu fırsatçıların en güçlü olduğu yaz mevsimlerinde evinizi hesaplı, kaliteli ve marangozlu olarak taşıtın. Bizimle iletişime geçerek 15 saniyede ev taşıma fiyatınızı öğrenebiilirsiniz.

Önemli Bilgi
Ev Taşımasında firma tercihinizi mutlaka evinize yakın olan firmalardan yana yapın gerek fiyat gerek muhattap açısından daima yararlı olacaktır. Taşınmanız gerçekleştirdikten sonra isteğe bağlı ev içindeki gardırop, koltuklar, ünite, çocuk odası vs eşyaların yerlerinideğişim hizmeti vermekteyiz.

Güngören Evden Eve Nakliyat
 Bahçelievler İlçemiz ile sınır komşusu olan Güngören ilçemizde faaliyetimizi 2002 yılından itibaren, başlatmış bulunup Güngören evden eve nakliye, ev taşıma, ofis ve işyeri taşıma hizmetini titiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Merkezi Bahçelievlerde olan Firmamız Güngören nakliye, İstanbul Bahçelievler’de kurulmuştur. Yapmış olduğu kaliteli evden eve nakliyat işlemleri sonucunda Anadolu ve Avrupa yakasında en çok tercih edilen taşıma şirketleri arasında göz önünde bulunmaktadır. Firmamız, Güngörenden Türkiye’nin dört bir tarafına öncelikli evden eve nakliyat olmak üzere Nakliyatın bütün kollarında hesaplı, kaliteli, güvenli, hızlı hizmetler sunmak için verdiğimiz hizmeti sürekli takip edip en iyi seviyeye getirmeye çalışıyoruz. Şirketimiz müşterilerine en iyi hizmeti, Fiyatta, paketlemede, Marangozlu İşçilikte hızlı ve güvenilir bir çalışma prensibi ile disipline olarak, firmamızı bu günlere  getirdik.

Güngören Evden Eve Nakliyat 
Marangoz: Firmamızın her çalışma ekibinde bulundurduğu zorunlu Marangozu ile tüm mobilyalarınız Sökülüp kurulurken büyük bir dikkat ile çalışınılıp mobilyalarınızın uzun yıllar boyunca kullanılması için çaba harcanır.
İşinde Uzman Ekip: Güngören nakliyat firmamız eşya taşımacılığıyla ilgili çalışanlarımızı sürekli kontrol etmektedir. Ev eşyalarının hastalıktan dolayı pahalı olduğu bu dönemde hasarsız taşımacılığı hedefleyen şirketimiz müşterilerine en iyi hizmeti hesaplı verebilmek için elinden gelen gayreti göstermektedir.
Kapalı Kasa  Araçlar: Firmamızın tüm araçları içten içe ve dıştan olarak tamamen ev taşımaya uygundur. Araç kasalarının içi ahşap olup yumuşak dokuya sahiptir. Güngören nakliyat firması  Araçları Yağmur, Toz, Dolu, Rüzgar gibi etkenlere karşı özel izalasyonludur.

Taşınma Saati: Anlaştığımız gün, haberleştirğimiz doğrultuda daha önce taşınma hazırlıklarını tamamlamış olduğumuz içlerinde marangozumuzunda bulunduğu 5 kişilik ev taşıma ekibimizle evinize gelerek, öncelikle en hassas eşyalarınızdan başlayarak detaylı bir ambalajlama yapmaktayız.
Yaptığımız bu ablamajlamanın sonrasında yüklemeci elemanlarımız eşyalarınızı büyük bir titizlikle güvenli araçlarımıza yerleştirmektedirler. 
Eşyalarımız araçlarımıza yerleştikren sonra yeni evinizde sizin gösterdiğiniz ve isteğiniz doğrultusunda eşyalar indirilir.
Yerleştirilen eşyalar daha sonrasında kurulumları gerçekleştirilerek taşınma işlemi sıhatli bir şekilde nakliyat tamamlanır.

Taşıtacağınız her parça eşya, ev, ofis eşyalarınız için saat sınırlaması olmadan fiyat alabilirsiniz. 

0538 686 7996
× 0538 686 7996