Güngören Evden Eve Nakliyat

 

EV TAŞIMA HİZMETİMİZ GÜNGÖRENDE!

Güngören’de 2020 yaz fırsatları başladı…!
Nakliyat sektörünün en hızlı olduğu yaz aylarında, evinizi taşımak için abartılmış rakamlardan kaçının. Her sektörde olduğu evden eve nakliyat sektöründe’de çeşitli fırsatçılar vardır. Bu fırsatçıların en güçlü olduğu yaz mevsimlerinde evinizi hesaplı, kaliteli ve marangozlu olarak taşıtın. Bizimle iletişime geçerek 15 saniyede ev taşıma fiyatınızı öğrenebiilirsiniz.

Güngören Evden Eve Nakliyat
 Bahçelievler İlçemiz ile sınır komşusu olan Güngören ilçemizde faaliyetimizi 2001 yılından itibaren, başlatmış bulunup Güngören evden eve nakliye, ev taşıma, ofis ve işyeri taşıma hizmetini titiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Merkezi Bahçelievlerde olan Firmamız Güngören nakliye, İstanbul Bahçelievler’de kurulmuştur. Yapmış olduğu kaliteli evden eve nakliyat işlemleri sonucunda Anadolu ve Avrupa yakasında en çok tercih edilen taşıma şirketleri arasında göz önünde bulunmaktadır. Firmamız, Güngörenden Türkiye’nin dört bir tarafına öncelikli evden eve nakliyat olmak üzere Nakliyatın bütün kollarında hesaplı, kaliteli, güvenli, hızlı hizmetler sunmak için verdiğimiz hizmeti sürekli takip edip en iyi seviyeye getirmeye çalışıyoruz. Şirketimiz müşterilerine en iyi hizmeti, Fiyatta, paketlemede, Marangozlu İşçilikte hızlı ve güvenilir bir çalışma prensibi ile disipline olarak, firmamızı bu günlere  getirdik.

Güngören Evden Eve Nakliyat 
Marangoz: Firmamızın her çalışma ekibinde bulundurduğu zorunlu Marangozu ile tüm mobilyalarınız Sökülüp kurulurken büyük bir dikkat ile çalışınılıp mobilyalarınızın uzun yıllar boyunca kullanılması için çaba harcanır.
İşinde Uzman Ekip: Güngören nakliyat olarak, bünyemizde çalışan ev taşıma ekiplerimiz eşya taşımacılığı konsunda haftalık olarak genel bir disipline olma eğitimine gitmektedir. Verdiğimiz bu sözlü ve uygulamalı eğitimin temel amacı, hangi eşyayı nasıl ambalajlanır, eşyada gözlem, ambalajda önemlilik, gibi konuları gerektiği şekilde hazmettirmektir.
Kapalı Kasa  Araçlar: Firmamızın tüm araçları içten içe ve dıştan olarak tamamen ev taşımaya uygundur. Araç kasalarının içi ahşap olup yumuşak dokuya sahiptir. Güngören nakliyat firması  Araçları Yağmur, Toz, Dolu, Rüzgar gibi etkenlere karşı özel izalasyonludur.

Taşınma Saati: Anlaştığımız gün, haberleştirğimiz doğrultuda daha önce taşınma hazırlıklarını tamamlamış olduğumuz içlerinde marangozumuzunda bulunduğu 5 kişilik ev taşıma ekibimizle evinize gelerek, öncelikle en hassas eşyalarınızdan başlayarak detaylı bir ambalajlama yapmaktayız.
Yaptığımız bu ablamajlamanın sonrasında yüklemeci elemanlarımız eşyalarınızı büyük bir titizlikle güvenli araçlarımıza yerleştirmektedirler. 
Eşyalarımız araçlarımıza yerleştikren sonra yeni evinizde sizin gösterdiğiniz ve isteğiniz doğrultusunda eşyalar indirilir.
Yerleştirilen eşyalar daha sonrasında kurulumları gerçekleştirilerek taşınma işlemi sıhatli bir şekilde nakliyat tamamlanır.

Eşyalarınız 19 Yıllık Tecrübemiz İle Güvende!

0538 686 7996
× 0538 686 7996