0531 845 5134
mfsatis@gmail.com

Şirinevler Nakliyat

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
şirinevler nakliyat

şirinevler nakliyat

ŞİRİNEVLER NAKLİYAT

 Bahçelievlerimizin en kalabalık ve insan hacminin en yoğun olduğu semtlerimizden biri olan Şirinevler’de ev ve işyeri eşyalarının arzu edilen adreslere ulaştırılabilmesi için Şirinevler nakliyat şirketi tarafından verilen nakliye hizmeti, sorunsuz bir şekilde kalite ile gerçekleştirilmektedir. Ev, ofis veya seri üretim ürünleri gibi birçok eşya ve işyeri gereçleri nakliye edebilme kapasitesine sahip olan Şirinevler nakliyat firmamız, bünyesinde barındırdığı kalabalık çalışma ekibi, büyük ve küçük kapalı kasa araç donanımları ile çalışma alanlarında ileri taşıma disiplini ve hizmet anlayışı kullanmaktadır. Taşımacılığın her basamağında öncelik eşya güvenliğine verilmektedir. Şirinevler nakliyat şirketi ile tamamlanan yükleme, boşaltma, paketleme işlemleri, disiplinli ve tecrübe dolu bir şekilde bitirilmektedir. Sektörün en köklü firmalarından biri olan Şirinevler taşımacılık, beklenen hesaplı, problemsiz hizmet anlayışına sahiptir. Ayrıca yılların vermiş olduğu tecrübe ile çalışmalarına devam eden şirketimiz, her geçen gün müşteri potansiyelini özellikle mutlu müşteri referansı ile arttırmaktadır.

Paketleme İşlemleri

 Taşınmak kolay bir iş değildir. Taşınma esnasında herhangi bir eşyayı göz önüne getiriniz(dolap, koltuk vs..) bu eşyanın yerinden kaldırılacağını, kamyona yükleneceğini ve tekrar indirilip istenilen yere çıkaralıcağını düşündüğünüz zaman sadece 1 eşya için en az 4 işlem yapıldığını fark edeceksiniz. Bu 4 işlemi tecrübeli ellerle yaptırmak zorunludur. Firmamızdaki tecrübe kullandığımız ambalaj malzemeleri ile birleştiğinde ortaya kusursuz taşımacılık diye tabir ettiğimiz işçiliğimiz ve geride bıraktığımız memnuniyetimiz kalmaktadır. Özellikle  cam, sehpa veya mutfak malzemeleri gibi kırılma riski yüksek olan eşya en iyi kalite ile üretilmiş ambalajla paketleyen Şirinevler nakliyat, bu şekilde her eşyayı problemsiz bir şekilde yeni taşınma alanlarınıza götürülmesini sağlamaktadır. İşinde uzman çalışanlarımız ile hizmet sağlamakla birlikte, ambalajlanan eşyaların taşıma sırasında herhangi bir sarsıntıdan dolayı zarar görmemesi ve eşyaların birbirine değme durumunda oluşabilcek herhangi bir hasara uğramaması için özel mobilya battaniyeleri, baloncuklu patpat ve streçler kullanılmaktadır. Şirinevler nakliye şirketi,İçi ahşam döşeme olan taşımacılık kasaları ile eşya taşıması gerçekleştirmektedir. Bu durumda yaşanması yüksek olan tüm sorunları kalıcı çözüm yöntemleri ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca ev taşıma firmamız, hem yükleme, hem de ambalajlama işlemlerini, yılların verdiği  tecrübeleri kendine kılavuz olarak çizer. İstanbul Bahçelievler başta olmak üzere  birçok ilçemizde yaptığımız tüm çalışmaların arkadasında durarak taşınma sonra olabilcek isteklerede cevap vermekteyiz.

İşinde profesyonel çalışanlar

 Eviniz veya işyerinizdeki bir eşyanın, araca yüklenmesi veya sökülüp kurulması gibi işlemlerin düzgün şekilde yapılabilmesi için kesinlikle deneyim, eğitim ve bilgi gereklidir.Aksi bir durumda ev, ofis ve işyeri eşylarına geriye dönüşü olmayan zararlar verilebilir veya evden eve taşıma işleminin başarısız bir şekilde sonuçlandırılmasına neden olabilir.Şirinevler taşımacılık şirketinde çalışan tüm çalışanlar, yaptığı işte profesyonel olmakla birlikte, istenilen bilgi, yetenek, ve tecrübeye sahiptir. Özellikle de montaj de-montaj ve taşıma işlemleri için ayrı ayrı ekiplerden oluşan firma çalışanları, alanında uzaman şekilde hizmet sağlamakla beraber, taşılması planlanan ev ilede inceleme yapmaktadır. Şirinevler evden eve nakliyat firması çalışanları,çeşitli eşyaları araçlara istif yapmadan önce dikkat ettiği önemli durumlar vardır. Mesela yeni evinize yerleşeceğiniz vakit ilk önce kullanabilceğiniz elinizin altında olması gereken eşyaları aracın en arka kısmına yüklenmekte ve boşaltım sırasında ilk önce bu eşyaların yerleşmesini sağlanmaktadır.

Tecrübeli çalışanları ile Bahçelievler bölgesine yıllardır ev taşıma hizmeti veren Şirinevler Nakliyat şirketimiz yaptığı ve yapacağı taşımalarda öncelikle müşterisini maddi olarak üzmemeye ve sonra kusursuz bir şekilde taşımaya tamamlamayı öncelik haline getirmiştir. Bizim bu hassasiyet ve yaklaşımımız, Bahçelievler halkımız tarafından beğenilmiş ve taşımacılık işlemlerinde akla ilk gelen firmalar arasında yer etmiştir.

Ekonomik Fiyat Garantisi

 Şirinevler Nakliyat,  bölgemizde kalabalık şehir yaşamının bize yansıttığı tüm zorlukları görebilirsiniz. Bu zolukların üstesinden gelmek ve bir nebze zayıflatabilmek için evlerimizde işyerlerimizde taşınma işleri gerektiği zaman izimle anlaşan müşterimize verebilceğimiz en hesaplı fiyatı vererek yardımcı olmaya çalışmaktayız.
Yaptığımız Taşınmaları kaliteden taviz vermeden masrafı ne olursa olsun en hesaplı şekilde yapmaya çalışmaktayız.Ortalama ev taşıma fiyatlarından haberdar olmak ve çeşitli taşımacılıklar hakkında fiyat bilgisi almak için bizimle çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

Paketleme İşlemleri

 Bir eşyanın araçlara yüklenmesi, indirilmesi veya taşınması sırasında zarar görmemesi için dayanıklı ambalajlar ile paketlenmesi gerekmektedir. Özellikle de cam, sehpa veya tabak gibi kırılma riski yüksek olan eşya sınıflarının birinci sınıf kalite ile üretilmiş ambalajlar ile paketleyen Şirinevler evden eve nakliyat, bu sayede her eşya sağlıklı bir şekilde yeni yerleşim alanlarınıza götürülmesini sağlanmaktadır. İşinde uzman ekipler ile hizmet vermekle beraber, ambalajlanan eşyaların taşıma sırasında herhangi bir sarsıntıdan zarar görmemesi ve eşyaların birbirine değme durumunda oluşabilcek herhangi bir hasara uğramaması için özel mobilya battaniyeleri, baloncuklu patpat ve streç kullanılmaktadır. Şirinevler evden eve nakliyat firması, araç kasaları içerisinde belirlenen yumuşak dokulu bölümlere , maddi yönden oldukça değerli olan hasas ve ince eşyalar yerleştirilmektedir. Bu sayede yaşanması muhtemel olan tüm sorunlar kalıcı çözüm yöntemleri ile engellenmektedir. Ayrıca ev taşıma firmamız, hem yükleme, hem de ambalajlama işlemlerini, yılların verdiği  tecrübeleri kendine kılavuz olarak çizer. İstanbul başta olmak üzere  birçok şehrimizde mutlu referans müşterileri geride bırakarak memnuniyeti maksimum bir seviyeye çıkarmaktadır.

Uzman Ekipler

 Bir ürünün kaldırılması, araca yüklenmesi veya montaj  de-montaj edilmesi gibi işlemlerin doğru bir şekilde yapılabilmesi için kesinlikle bilgi ve tecrübeye ihtiyaç duyulmaktadır. Aksi halde ev, ofis ve işyeri eşylarına ağır zararlar verilebilir veya nakliye işleminin başarısız bir şekilde sonuçlandırılmasına neden olabilir. Şirinevler taşımacılık firmasında görev yapan tüm bireyler, mesleğin erbabı olmakla beraber, istenilen bilgi beceri tecrübeye sahiptir. Özellikle de montaj de-montaj ve taşıma işlemleri için ayrı ayrı çalışanlardan oluşan firma çalışanları, profesyonel bir şekilde hizmet vermekle beraber, yapılması planlanan proje hakkında da geçmiş tecrübelerini kullanarak detaylı gözlem yapmaktadır. Şirinevler evden eve nakliyat firması personelleri, farklı boyut ve ölçülere sahip eşyaları araca yükleme esnasında bir takım kriterleri göz önünde bulundurmaktadır. Örneğin yeni evinizde hemen kullanılması planlanan ürünler. Aracın en arka kısmına yüklenmekte ve boşaltım sırasında ilk önce bu ürünlerin taşınması sağlanmaktadır. Uzman ekipleri sayesinde disiplinli bir şekilde tüm taşımanın hatasız, hesaplı ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan Şirinevler evden eve nakliyat firması, fiyat konusunda en hesaplı ve ucuz nakliyata dönüştürerek müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Ekonomik Fiyat Garantisi

 Hem iş potansiyelini arttırmak, hem de aile bütçenize destek olmak için ekonomik fiyatlar ile hizmet veren Şirinevler evden eve nakliyat firması, geri ödeme noktasında da uygun kolaylıklar sağlamaktadır. Günümüz teknolojisinde üretilmiş olan tır ve kamyon modelleri, çeşitli özelliklere sahiptir. Bu özelliklerin başında gelen ekonomik yakıt desteği, müşterilerimizden talep edilen ücretinin maksimum oranda düşmesini sağlamaktadır. Şirinevler taşımacılık firmamız, güvenilir ve konforlu olan araç modelleri ile de nakliye işlemin daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi almak veya bulunduğunuz adrese 24 saat içerisinde araç gönderilmesini sağlamak için Şirinevler evden eve nakliyat firmasının müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca söz konusu temsilciler günün her saati hizmet vermektedirler

0531 845 5134

WhatsApp 0531 845 5134